تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگانیکی از دوستان محمود رضا خاوری در خاطره ای جالب از دقت نظر وی نسبت به استعمال اموال بیت‌المال را روایت کرده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

به گزارش خبرنگار اعتدال ، وی که نخواست نامش فاش شود، گفت: زمانی که خاوری هنوز در استان لرستان بود و به تهران منتقل نشده بود، در سفری به تهران رفتاری از او سر زد که تا همین اواخر در ذهن من نقش بسته بود.

زمانی که یکی از همراهان خواست تا برای خریدن چای و نوشیدن آن توقف کنیم، راننده وی گفت آقای خاوری همچون همیشه با هزینه شخصی خودش چایی تهیه کرده  و افزود ایشان آنقدر ملاحظه می کند که هیچوقت با خودکار بیت‌المال برای کار شخصی خود حتی یک شماره تلفن را هم یادداشت نمی‌کند!

بعدا که تحقیق کردم متوجه شدم وی واقعا همین گونه است و محال بود که از وسایلی اداری برای مصارف شخصی بهره برداری کند و همکاران وی در لرستان بارها شاهد این دقت نظر مدیرعامل سابق بانک ملی بوده‌اند!

به همین خاطر بود وقتی که شنیدم این آقا ویلای چند میلیارد تومانی در کانادا دارد و در اختلاس سه هزار میلیارد تومانی مشارکت داشته است، تا مدتها باورم نمی‌شد!
طبقه بندی: سیاسی/داخلی، اقتصادی و عمرانی،
[ جمعه سی ام دی 1390 ] [ 10:43 ق.ظ ] [ صفری ]
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو گفت: همزمان با دهه فجر، جشنواره استانی طلیعه انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی در شهرستان دالاهو برگزار می شود.
 http://img.tebyan.net/big/1388/11/24969224229174155136105115178190252159186209114.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر، علی شبستری گفت: جشنواره استانی طلیعه انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی در بخشهای مختلف داستان نویسی، مقاله نویسی، خاطره نویسی، هنرهای تجسمی و آواها و نغمه های انقلابی در شهرستان دالاهو برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو تاکید کرد: نقش ولایت فقیه در هدایت و رهبری انقلاب اسلامی، نقش انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی، بیان خاطرات دوران مبارزه با رژیم طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی، تاثیر نقش وحدت مسلمین در پیشبرد و تقویت بیداری اسلامی، بررسی ریشه های تاریخی بیداری اسلامی و تاثیر رسانه ها و هنر در گسترش بیداری اسلامی از محورهای این جشنواره است.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این همایش تا 11 بهمن ماه جاری است.
طبقه بندی: اسلام آباد غرب، استان کرمانشاه،
[ جمعه سی ام دی 1390 ] [ 06:21 ق.ظ ] [ صفری ]

کرمانشاه تحت الشعاع بلند پروازی های فلاحت پیشه

درحالی که فرایند توسعه استان کرمانشاه در چند سال اخیر به کما رفته و همدلی و تلاش جای خود را به رقابت ها و درگیری های سیاسی داده است ، نماینده بلندپرواز اسلام آباد به دور از جنجال و حساسیت مشغول انجام فعالیت هایی است که در آینده می تواند معادلات اقتصادی و اجتماعی استان را دگرگون نماید .

پروژه منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد از طرح های مهمی است که علیرغم پتانسیل بسیار بالای اقتصادی آن ، تبلیغات چندانی حول و حوش آن صورت نگرفته و کسی به درستی نمی داند که استقرار این پروژه منشاء چه اثراتی برای این منطقه محروم خواهد بود ؟ منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد در زمینی به وسعت 860 هکتار واقع شده که پس از راه اندازی می تواند 10 هزار شغل جدید را در این برهوت بیکاری برای جوانان این استان ایجاد نماید . برخی از سهامداران منطقه ویژه  اقتصادی اسلام آباد را افرادی همچون مدلل ها صاحب کارخانجات روغن نباتی و سیمان ماهیدشت ، شکری مالک کارخانه فولاد کرمانشاه ، صفری مالک صنایع مانیزان ، اسماعیلی مالک صنایع کاشی کاژه تشکیل می دهند که اخیرا مالکان شرکت شیشه ، شرکت بتن و ... چند واحد صنعتی بزرگ دیگر نیز درخواست سهام از منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد نموده اند . قابلیت های بالای منطقه ویژه اقتصادی خصوصا تسهیل در امور صادرات و واردات و معافیت های سه گانه مالیاتی ، گمرکی و بانکی سبب شده تا اکثر کارخانجات استان متقاضی خرید سهام منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد شوند . مزایای فوق به اضافه معاف بودن از سخت گیری های قانون کار انگیزه ای شده است برای کارخانجات سنگین استان که آنان نیز متمایل به حضور و ارائه طرح در این منطقه ویژه اند . من حیث المجموع تاکنون 60 شرکت بزرگ صنعتی در داخل و خارج استان کرمانشاه از منطقه ویژه اسلام آباد درخواست سهام کرده اند . نکته مهم دیگر ، تصویب ایجاد دانشگاه بین المللی در قانون بودجه امسال است که استقرار این دانشگاه در کنار منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد این قابلیت را دارد که پای کشورهای صاحب تکنولوژی را به اسلام آباد باز کند . با احداث دانشگاه بین المللی هر کشوری می تواند فناوری خود را در این دانشگاه عرضه کرده و مدرک دانشگاه خود را به دانشجویان متقاضی تحصیل در آن بدهد که این مهم اثرات بسیار مهمی در شکوفایی علمی و صنعتی استان خواهد داشت .

شکوفایی منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد باعث سرازیر شدن واحدهای صنعتی و تولیدی کرمانشاه به غرب استان خواهد بود و همین مسئله هم این قابلیت را دارد تا اسلام آباد را به "فرمانداری ویژه" تبدیل کند امری که در آینده می تواند مقدمات تشکیل یک استان جدید را فراهم نماید .

منبع : صدای کرمانشاه

وبلاگ وزین اندیشه اسلام آباد  که یاداشت حاضر را منتشر نموده، در پایان توضیح و تکمیلیه ای نوشته است که در ادامه مطالعه میفرمایید:

توضیح اندیشه اسلام آباد: مردم اسلام آباد غرب به خوبی یاد دارند آن روزهایی را که آرزوی داشتن یک کارگاه جوراب بافی را در شهرمان داشتیم. روزهای نه چندان دوری که کارخانه قند کهنسال اسلام آباد(که یادگار عهد رضاشاه بود) تنها مرکز اقتصادی و تولیدی دومین شهرستان استان به شمار می آمد. اما امروز، اسلام آباد به پشتوانه شهرک صنعتی خود، در حال تبدیل شدن به قطب صنعتی و تولیدی غرب کشور است که قطعا این مهم ؛ مدیون تلاشهای جناب دکتر فلاحت پیشه نماینده شایسته و پیگیر شهرمان است و بی شک؛ هیچ فرد منصف اسلام آبادی، این خدمت ماندگار را نادیده نمیگیرد.طبقه بندی: اسلام آباد غرب، استان کرمانشاه، اقتصادی و عمرانی،
[ جمعه سی ام دی 1390 ] [ 05:50 ق.ظ ] [ صفری ]

آغاز طرح زوج و فرد از اول بهمن/ جریمه ورود به طرح 200 هزار ریال است

كرمانشاه - رییس پلیس راهور انتظامی استان كرمانشاه روز پنجشنبه در حاشیه یادواره شهدای نیروی انتظامی استان به خبرنگار ایرنا، گفت: از اول بهمن طرح تردد خودروها بر اساس رقم آخر سمت راست پلاكشان در شهر كرمانشاه آغاز می شود.

1390/10/29 - 21:57

سرهنگ غلامرضا امیدی، افزود: این طرح در خیابانهای پرترافیك شهر از جمله خیابانهای مدرس، جوانشیر و شریعتی به اجرا در خواهد آمد.

وی ادامه داد: رانندگانی كه به محدوده طرح ورود غیرقانونی داشته باشند تا سقف 200 هزار ریال از سوی پلیس راهور جریمه خواهند شد.

وی ساعات اجرای این طرح را از 15 عصر هر روز لغایت 20 شب عنوان كرد و گفت: چون در ساعات صبحگاهی كارمندان دستگاههای اداری عمدتا باید به محل كار خود بروند و ناگزیر از تردد در این خیابانها هستند، لذا صبحها این طرح اجرا نمی شود ولی در ساعات پیك ترافیك كه همان عصرگاهان است، آن را به اجرا در خواهیم آورد.

امیدی افزود: اجرای این طرح شامل روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها نمی شود.
طبقه بندی: استان کرمانشاه،
[ جمعه سی ام دی 1390 ] [ 05:45 ق.ظ ] [ صفری ]

كرمانشاه - رییس اداره اوقاف ناحیه یك شهرستان كرمانشاه گفت: سیده فاطمه نیز مانند حضرت معصومه (س) از نسل امام موسی كاظم (ع) است و با كمك مردم و همت مسوولان می توانیم حرم ایشان را توسعه داده و آن را به بزرگترین مركز فرهنگی زیارتی غرب كشور تبدیل نماییم.

1390/10/29 - 22:58

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد كاروند روز پنجشنبه در آستانه هفته وقف، با بیان این كه هم اكنون در شهرستان كرمانشاه 70 موقوفه با قریب 17 هزار رقبه وجود دارد، افزود: مهمترین موقوفات موقوفه 22 بهمن و موقوفه تپه فتحعلی خان با هفت هزار رقبه است و بنا برنیت واقف بیشتر درآمدهای حاصله صرف ترویج علوم دینی و آموزش طلاب می شود.

حجت الاسلام كاروند، اختصاص مبلغ 370 میلیون ریال از درآمد رقبه حاج شهبازخان برای خرید قرآن كریم، دایر كردن كلاسهای قرآن در كرمانشاه، كنگاور، هرسین و اسلام آباد غرب، برگزاری همایش اصحاب وقف، آموزش متولیان موقوفات، برگزاری طرح نشاط معنوی در تابستان با شركت بالغ بر یك هزار نفر، راه اندازی مراكز فرهنگی و قرآنی در دو بقعه متبركه و توسعه این برنامه در تمام بقاع متبركه در آینده را از مهمترین برنامه های اجرا شده این اداره دانست.

وی دیدار با امام جمعه، برگزاری محفل انس با قرآن كریم با حضور قاریان برجسته بین المللی و سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه و تجمع هیئتهای مذهبی در جوار بقعه سیده فاطمه را از برنامه های بزرگداشت هفته وقف اعلام كرد..
طبقه بندی: استان کرمانشاه، اسلام آباد غرب،
[ جمعه سی ام دی 1390 ] [ 05:37 ق.ظ ] [ صفری ]
احمدی​نژاد ازمن شکایت کرده که جرا با این ادبیات حرف زدم/ این ادبیات را من از او یاد گرفته​ام

http://s1.picofile.com/file/6560068408/haddadian_taheri_mahmod_88_3_24.jpg

آفتاب: سعید حدادیان گفت: علاوه بر مشایی، شخص رئیس‌جمهور هم از من شکایت کرده است. با شیوه صحبت من مشکل دارند؛ در حالی که من از ادبیات خود احمدی‌نژاد پیروی کرده‌ام. در هر صورت من آماده پاسخ گویی هستم.

گزیده سخنان وی از این قرار است.

- ترجیح می‌دهم فعلا در مورد دفاعیاتم حرفی نزنم .

- ما احساس کردیم که اگر بخواهیم با ایشان صحبت کنیم باید از این نوع ادبیات استفاده کنیم. من این صحبت ها را در اولین شب از ماه رمضان 88 کردم و نوار صدا 8 ماه بعد و در یک وقت به خصوص پخش شد، درست زمانی که رهبر در خصوص مسئله ای که راجع به خانم هاشمی پیش آمده بود گفته بودند که فحاشی غلط اندر غلط است. بنابراین پخش نوار صدا در این زمان به خصوص یک کار سیاسی بوده و می خواستند اذهان را منحرف کنند. 

- ما احساس کردیم که با صحبت های مرید احمدی نژاد، دارد به حریم رهبری و علما تعدی می شود و با صحبت‌های ما سطح خروش علما پایین آمد. 

- در مورد اینکه احضاریه‌ای برایم آمده یا نه، فعلا صحبتی نمی‌کنم. طبقه بندی: سیاسی/داخلی،
[ پنجشنبه بیست و نهم دی 1390 ] [ 11:52 ب.ظ ] [ صفری ]
تابناک: سیاستمداران همواره درمرکز توجه رسانه ها قرار دارند و کوچک ترین رفتار خارج از عرف دیپلماتیک آنها می تواند تا مدتها سوژه و خوراک های خبری رسانه ها را تامین کند.

جوراب پاره رئیس بانک جهانی که برای بازدید مسجدی ایا صوفیه به ترکیه رفته بود، کشتن یک مگس توسط باراک اوباما که در جریان مصاحبه زنده تلویزیونی مزاحم او می شد یا مست بودن دیمتری مدودف در جریان یکی از نشست های G8 چندین و چند مثال ساده ای از این ماجراست.

خبرگزاری شینهوا به تازگی مجموعه ای از این فیگورهای متفاوت سیاستمداران را منتشر کرده که همانطور هم تصور می شد سارکوزی با انواع و اقسام ژست ها و فیگورهای عجیب و غریب در صدر این لیست قرار گرفته است.
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: بین الملل،
[ پنجشنبه بیست و نهم دی 1390 ] [ 09:20 ب.ظ ] [ صفری ]
امینی:

بانک‌ها به سرمایه‌گذاران برای واردات مواد اولیه تسهیلات ارزی بدهند

خبرگزاری موج - نماینده کرمانشاه با تشریح مشکلات کارخانجات برای واردات مواد اولیه مورد نیاز خود، گفت: بانک‌ها به سرمایه‌گذاران برای واردات مواد اولیه مورد نیاز تسهیلات ارزی بدهند.

به گزارش خبرگزاری موج، جهانبخش امینی در پایان نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۲۷ دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از زمانی که اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی رخ داد متاسفانه اکثر بانک‌ها از پرداخت سرمایه در گردش به سپرده‌گذاران به ویژه آنها که واردات مواد اولیه را انجام می‌دهند خودداری می‌کنند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: کارخانه روغن نباتی نازگل کرمانشاه یکی از بزرگترین کارخانجات اشتغال‌زا در استان کرمانشاه است که به دلیل عدم پرداخت سرمایه در گردش ارزی به آن قادر به ورود مواد اولیه به کشور نیست.
وی ادامه داد: کارخانه روغن نباتی نازگل کرمانشاه در آستانه تعطیلی است و امیدوارم از طریق مجاری قانونی پیگیری شود تا توجه ویژه‌ای به سرمایه‌گذاران شود.
سید شهاب‌الدین صدر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده کرمانشاه گفت: امید است وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس بانک مرکزی به این مساله توجه کنند.طبقه بندی: استان کرمانشاه،
[ پنجشنبه بیست و نهم دی 1390 ] [ 05:39 ب.ظ ] [ صفری ]

افکار نیوز - دارندگان دلار های بی فاکتور تا ۱۵ بهمن فرصت دارند تا دلار های خود را تحویل بانکها دهند . این افراد یا باید سپرده ارزی افتتاح کنند و یا این که دلار خود را به قیمت ۱۳۵۰ تومان به بانکها بفروشند!

این جملات نه قسمتی از یک داستان طنز ، بلکه سخنان تامل برانگیز ابراهیم درویشی، معاون نظارتی بانک مرکزی به عنوان یک مقام مسول در نهاد پولی کشور است.

روشهای پلیسی بجای راهکارهای اقتصادی؟!


به گزارش افکار نیوز ، البته هرچند به شنیدن جملات خارق العاده عادت کردیم اما اینگونه اظهار نظرها واقعا بی سابقه است. این موضع گیری ها طی چند روز گذشته در حالی تکرار شده است که هربار نتایج معکوس بدنبال داشته است.

جالب آنکه پس از هر بار اظهارات مقامات بانک مرکزی قیمت ارز و سکه افزایش بیشتری می یابد! تا جایی که آخرین اظهارات وی دلار را به ۱۸۲۰ و سکه طرح قدیم را به ۸۰۰ هزار تومان رسانده است!

باید از کسانی که چنین اظهارات بامزه ای به زبان می آورند پرسید برفرض هم تمام دارندگان دلار ، دلارهایشان را رایگان به بانک تحویل دادند ، آیا واقعا مشکل بازار ارز حل می شود؟طبقه بندی: اقتصادی و عمرانی، سیاسی/داخلی،
[ پنجشنبه بیست و نهم دی 1390 ] [ 04:29 ب.ظ ] [ صفری ]
امروز بعد از ظهر منابع خبری گزارش دادند که مقام های کرد؛ طارق الهاشمی، معاون تحت پیگرد سنی ریاست جمهوری عراق را به بغداد تحویل دادند.

http://www.alhurriatv.com/upload/s1285.jpg

به گزارش کرد پرس، وی تسلیم هیئت قضایی بغداد شده است.

از شروطی که برای تسلیم وی به دادگاه قضایی بغداد تعیین شده این است که محاکمه وی به هیچ وجه به صورت مستقیم از تلویزیون پخش نشود. این شرطی است که اقلیم کردستان تعیین کرده بوده و بغداد نیز آن را پذیرفته است.

وی به دلیل دست داشتن در چندین حادثه ترور از جمله انفجار تروریستی اخیر پارلمان عراق تحت پیگرد قضایی بوده است. حکم بازداشت او را هیئت 10 نفره قضایی عراق که 8 نفر از آنها سنی و دو نفر شیعی است صادر کرده است.طبقه بندی: بین الملل،
[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 05:13 ب.ظ ] [ صفری ]

اسلام آباد امروز: وبلاگ دکتر فلاحت پیشه در خبری فوری از تصویب  طرح دکتر فلاحت پیشه با عنوان "حقوق قربانیان ایرانی" در  مجلس شورای اسلامی خبر داده است. میتوان گفت که نماینده  شایسته اسلام آباد یکبار دیگر موجب سرافرازی موکلینش شده است. 

وبلاگ رسمی نماینده اسلام آباد همچنین آورده است:


طرح " دکتر فلاحت پیشه " مبنی بر ، "حقوق قربانیان ایرانی" لحظاتی پیش با اکثریت آراء در صحن علنی مجلس تصویب شد.

همچنین فایل صوتی این طرح بر ای دانلود  بر روی این وبلاگ قرارداده شده که علاقمندان میتوانند آنرا دانلود نمایند

برای دانلود آن میتوانید به آدرس

مراجعه نمایید http://falahatpisheh.ir/
طبقه بندی: اسلام آباد غرب، اجتماعی، سیاسی/داخلی،
[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 12:53 ب.ظ ] [ صفری ]
جشنواره فیلم فجر/فیلم‌های مستند در تلاش شکار سیمرغ

اسلام آباد امروز: مرتضی علی عباس میرزایی کارگردان فیلمی است مستند درباره دو پهلوان اسلام آبادی به نام آقا داریوش و آقا محمود ...  که این فیلم برگرفته از زندگی دو کشتی گیر پهلوان اسلام آبادی یعنی شهید داریوش ریزوندی و شهید محمود شهبازی به شمار میرود. این دو شهید در همان ابتدای جنگ، به جبهه های جنگ تحمیلی شتافتند و جان خود را بر سر مرامشان گذاشتند. یادشان گرامی.

جام جم آنلاین: امسال جشنواره فیلم فجر با یک اتفاق ویژه برای اهالی سینمای مستند همراه است. چرا که تصمیم گرفته شده 20 فیلم مستند بالای 70 دقیقه در بخش جستجوی حقیقت جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نمایش داده شود.

تصمیم به نمایش 20 فیلم مستند در حالی اتخاذ شده‌است که این نوع سینما سه سال از حضور در جشنواره فیلم فجر محروم بود و بار نمایش فیلم‌های مستند را جشنواره سینما حقیقت به دوش می‌ کشد. به هر حال تصمیم بر آن شده است که در سی‌امین جشنواره فیلم فجر، سینمای مستند حضور پررنگی به شرط زمان‌بندی بالای 70 دقیقه داشته باشد.

* این فیلم داستان دو پهلوان در اسلام‌آباد غرب است، به این معنا که افراد بسیاری آقا داریوش و آقا محمود را می‌شناختند و اکنون هم می شناسند. آن‌ ها هر دو، اهل زورخانه و پهلوان و کشتی‌گیر بودند

مستند "ستاره‌ها" اثری نود دقیقه‌ای است که شش کارگردان در شش اپیزود 15 دقیقه‌ای درباره شش شهید از قومیت‌های  مختلف ایران فیلم ساخته اند.

روایت چهارم "آیت" نام دارد و مرتضی علی عباس میرزایی کارگردانی این مجموعه را به عهده داشته است این فیلم داستان دو پهلوان در اسلام‌آباد غرب است، به این معنا که افراد بسیاری آقا داریوش و آقا محمود را می‌شناختند و اکنون هم می شناسند. آن‌ ها هر دو، اهل زورخانه و پهلوان و کشتی‌گیر بودند. آقا داریوش قهرمان اولین دوره جام جهان پهلوان تختی بود. آن ها با هم به جنگ رفتند و بچه محل ها هم همراهی‌شان کردند و حالا هر دو شهید شده‌اند و آیت، تنها یادگار آقا داریوش ساکت است.
طبقه بندی: اسلام آباد غرب، فرهنگی وهنری،
[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 10:41 ق.ظ ] [ صفری ]
به گزارش ایسنا دكتر محمود احمدی‌نژاد در هفدهمین جشنواره تحقیقات پزشكی رازی گفت: در دنیا برخی قدرت‌ها برای فروش دارو یك ویروس را تولید می‌كنند حتی دیده شده است كه با اهداف سیاسی یك ویروس را به یك جامعه منتقل می‌كند
http://salamat.sums.ac.ir/icarusplus/export/sites/salamat/3/aks/aids.jpg
به عنوان مثال برای من سوال است كه ویروس HIV چرا در كشورهایی كه در اوج بی‌بندو باری هستند شایع نیست، اما در كشوری شایع می‌شود كه قدرت‌های بزرگ می‌خواهند مردم آن كشور متوجه نباشند كه منابع‌شان به غارت می‌رود، آن‌ها مریضی تولید می‌كنند تا بتوانند دارو و تجهیزات بفروشند، اما فرهنگ و تمدن ما با چنین مسائلی مخالف است اسطوره‌ها و قهرمانان ما كسانی بودند كه فداكار بودند و به مردم خدمت می‌كردند.

احمدی نژاد: نبضم را گرفت و تمام بیماری هایم و علت آنها را به من گفت


«افرادی هستند که با نگاه به پوشش گیاهی مناطق مختلف از معادن زیرزمینی آن منطقه خبر می‌دهند»

عصر ایران هم در گزارشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در مراسم فوق، به نقل از رئیس جمهور مینویسد:: ما در ایران افرادی را داریم که در هر جای طبیعت ایران که بروند با یک نگاه به شما اثرات دارویی گیاهان مختلف آن منطقه را می‌گویند. افرادی هستند که با نگاه به پوشش گیاهی مناطق مختلف از معادن زیرزمینی آن منطقه خبر می‌دهند و وقتی کارشناسان بررسی می‌کنند می‌بینند که گفته‌های وی درست بوده است.

وی در بخش دیگری از بیان خاطرات شخصی خود گفت: ما افرادی را می‌شناسیم که با گرفتن نبض شما مانند پیشرفته‌ترین دستگاه‌های دیجیتال مثل سی‌تی اسکن، بدن شما را اسکن می‌کنند و تمام عیب و ایرادهای سیستم بدنی شما را ذکر می‌کنند. خیال نکنید این چیزهایی که می‌گویم از شنیده‌های من از دیگران است. خودم دو بار خود را در اختیار این افراد قرار داده‌ام و آن‌ها با گرفتن نبض من تمام مشکلات و بیماری‌های بدن من را ذکر کرده‌‌اند و علتش را هم گفته‌اند.

احمدی‌نژاد گفت: 8-9 سال قبل به یک مغازه عطاری رفتم که الان در طرح‌های توسعه شهری با خاک یکسان شده است. یک پیرمرد 80-90 ساله آنجا بود که دو هزار جور دارو و سنگ و ... در دکان عطاری‌اش بود. افراد می‌امدند و او همان‌طور که پزشکان بیماران را ویزیت می‌کرد آن‌ها را ویزیت می‌کرد و داروهای لازم را به آن‌ها می‌داد. ما باید از این آدم‌ها حمایت کنیم
طبقه بندی: سیاسی/داخلی، اجتماعی، بین الملل،
[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 12:57 ق.ظ ] [ صفری ]
فلاحت‌پیشه: از ظرفیت‌های استان مرزی کرمانشاه برای حل مشکلات استفاده شود
 
اگر محرومیت‌ها و بیکاری موجود در شهرستان اسلام آباد غرب در قالب طرح‌های ترانزیتی، تجاری و صنعتی در منطقه دنبال شود بخش اعظمی از مشکلات حل خواهد شد.

قانون - نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی خواستار استفاده از امکانات و ظرفیت‎های استان مرزی کرمانشاه برای حل مشکلات مربوط به این منطقه شد.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار قانون عمده‌ترین مشکل حوزه انتخابیه خود را بیکاری عنوان کرد و اظهار داشت: اگر محرومیت‌ها و بیکاری موجود در شهرستان اسلام آباد غرب در قالب طرح‌های ترانزیتی، تجاری و صنعتی در منطقه دنبال شود بخش اعظمی از مشکلات حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه کرمانشاه مشکلات شناخته شده‌ای دارد، یادآور شد: سفر مقام معظم رهبری و سه سفر استانی هیات دولت، امتیازات بسیاری را از لحاظ مصوبات به شهرستان ما اعطا کرد و موانع زیادی را برطرف کرد.

فلاحت‌پیشه ابراز امیدواری کرد که با استفاده از مصوبات سفر مقام معظم رهبری و سفرهای دولت به استان کرمانشاه، در جهت حل مشکلات دیگر استان گام برداشته شود.

منبع : وبلاگ دکتر فلاحت پیشه
طبقه بندی: اسلام آباد غرب، استان کرمانشاه، اجتماعی،
[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 12:50 ق.ظ ] [ صفری ]
پیر مراد امیدیار متولد 21 ژوئن سال 1967 در پاریس با ثروت 2/5 میلیارد دلار صد و چهل و هشتمین میلیاردر جهان بنیانگذار و رییس ایرانی-آمریکایی سایت حراج ای بی ebay است امیدیار در سال 1995 این شرکت را تاسیس کرد.
http://billionaire.persiangig.com/image/89/2/pierre-omidyar.jpg
پدر و مادر وی ایرانیانی بودند که برای تحصیل به خارج از کشور رفته بودند. پدرش یک جراح و مادرش الهه میرجلالی امیدیار از دانشگاه سوربن مدرک دکترای زبانشناسی خود را دریافت کرده بود. 

خانواده پیر مراد، زمانی که او 6 ساله بود به آمریکا مهاجرت کردند و پیر در واشنگتن بزرگ شد.

منبع : آفتابطبقه بندی: اقتصادی و عمرانی،
[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 12:12 ق.ظ ] [ صفری ]

تعداد کل صفحات : 8 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت