تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
در انتخابات مجلس نهم در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو، تخلفات گسترده ای جهت حذف منتخب واقعی مردم صورت گرفته که از آن جمله؛ خرید و فروش آراء و خرید رأی دهنده و انتقال آنها به حوزه اسلام آباد غرب است. واضح ترین سند این مدعا، ثبت مشارکت صد در صدی در حوزه اسلام آباد است. امری که با هیچ منطقی قابل توجیه نیست.

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب
 در حالیکه میزان واجدین شرایط حوزه اسلام آباد و دالاهو کمتر از 120 هزار نفر اعلام شده، قریب به 116 هزار رأی مأخوذه بدست آمده است. از طرفی، جانشین ستاد انتخابات استان کرمانشاه در مصاحبه با خبرنگارا، میزان مشارکت در استان کرمانشاه را 67 درصد اعلام کرد. آیا مردم اسلام آباد تا این همه تافته جدابافته هستند؟

ضمن آنکه مردم اسلام آباد در انتخابات ریاست جمهوری اخیر (با آنهمه هیجان و عدم هرگونه تحریم از سوی جریانات سیاسی) 93 هزار رأی را به صندوق انداختند و در انتخابات مجلس دوره گذشته نیز که 17 کاندیدای مدعی، حضور داشته و شدت رقابت و هیجان بسیار بیشتر از این دوره بود، فقط 94 هزار رأی ثبت گردید و جالب آنکه مخالفین و رقبای دکتر فلاحت پیشه (و از آن جمله خود  آقای آقای علی جلیلیان) که به شورای نگهبان نیز شکایت کرده بودند، مهمترین استنادشان این بود که اسلام آباد اینقدر رأی ندارد. و آنقدر در مدعای خود راسخ بودند که حوزه اسلام آباد آخرین حوزه ای بود که در سراسر کشور تأیید شد.
حال چگونه است که اسلام آباد 94 هزار رأی نمی تواند داشته باشد اما 116 هزار رأی چرا!!


به اطلاع همشهریان شریف و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی می رساند که:
 اسناد تخلفات گستردهء انتخاباتی توسط جریان و گروهی خاص، بسیار بوده و جهت تنویر افکار شما عزیزان، ذیلا بخشی از این مدارک منتشر می گردد. لازم به ذکر است که این اسناد، صرفا آن دسته از مدارکی هستند که اطلاع رسانی آنها بلامانع بوده و مطمئن بودیم در صورت انتشار، احتمال تبانی و امحاء آنها وجود ندارد.


الف: جابجایی و خرید آراء

در انتخابات روز جمعه، همه همشهریان عزیز به عینه خود دیدند که چگونه، تعداد بی شماری مینی بوس به مانند مور و ملخ در پای صندوق های اخذ رأی اسلام آباد سبز شدند. یکی از این مینی بوس ها که از خوزستان آمده و راه خروج شهر را گم کرده بود، در مسیر مزار اسلام آباد و پس از راسته سنگبری ها، رو به کوه ایستاده و سراغ خروجی شهر را از عابران می گرفت. در موردی دیگر، دو مینی بوس که از ایلام آمده بودند، وقتی توسط نیروهای انتظامی متوقف شدند، قسم یاد می کردند که از ایلام برای فاتحه آمده اند اما نه میدانستند نام مرحوم چیست و نه محل مراسم کجاست؟ در فیلمی که موجود است و در جواب سوال های فوق، فقط میگویند قرار بوده کسی به استقبال ما بیاید و ما را به فاتحه ببرد.


نکته مهمی که باید عرض شود آن است که جابجایی و خرید رأی از دیگر مناطق، بی شک توسط انواع خودروها صورت گرفته اما اعضای ستاد دکتر فلاحت پیشه صرفا به دلیل سهولت در شناسایی مینی بوس ها، اقدام به گزارش و توقیف این نوع خودروها نموده اند که البته پیداست تعداد آنها بسیار بیش از 60 مینی بوسی است که در مدارک ما ثبت گردیده است. در خصوص این مینی بوس ها(که بسیاری از آنها متعلق به خارج از استان کرمانشاه هستند) چند نکته را باید مورد توجه قرار داد:

1. ستاد دکتر فلاحت پیشه از حوالی ساعت 10/30 و با تماس های مردمی، متوجه حضور سازمان یافته و گسترده این مینی بوس ها گردید. ضمن آنکه اولین مورد فیلم برداری و ضبط عکس نیز در حوالی ظهر صورت گرفته است در حالیکه اکثر آنها، در همان ساعات اولیه رأی خود را به صندوق ریخته و رفته بودند. بنابراین اسناد ما مشتی است نمونه خروار (و نه همه آن).
 در یک مورد جالب توجه، مینی بوسی در ساعت 4 بعدازظهر توسط مردم توقیف شده که مشخص گردید راننده آن اسلام آبادی و آشنای یکی از اعضای ستاد است. ایشان گفتند: فلان شخص، بنده را برای یکروز دربست کرده و از صبح ساعت 6 از اسلام آباد به راه افتاده ام
و تاکنون 3 سرویس رأی دهنده را از کوزران به داخل شهر جابجا نموده ام.

2. این مینی بوس ها فقط آنهایی هستند که وارد اسلام آباد شده اند و ناگفته پیداست که مناطقی مانند دیزگران(زادگاه آقای علی جلیلیان) که اتفاقا در کناره حوزه انتخابیه قرار دارد و همچنین گهواره در سمت دیگر، در اولویت انتقال رأی دهندگان قرار داشته اند. کما اینکه صندوقی در منطقه دیزگران تا 3 برابر دوره گذشته رأی داشته و یا کل گهواره نسبت به دوره گذشته حدود 50 درصد افزایش رأی را ثبت نموده است.

3.برای اینکه بدانید 60 مینی بوس شناسایی شده، چه درصدی از مینی بوس های وارد شده به اسلام آباد هستند، باید توجه داشته باشید که اولا: مینی بوس های مذکور، فقط آنهایی هستند که از ظهر به بعد شناسایی شده اند. ثانیا: فقط آنهایی هستند که توسط هواداران دکتر فلاحت پیشه شناسایی شده و توقیف گردیده اند و بعلاوه تحویل ناظران انتخابات و نیروی انتظامی شده اند ثالثا: از همه آنها نیز فیلم و عکس گرفته نشده و صرفا چند نفر از دوستان اقدام به جمع آوری مدارک لازم نموده اند(چرا که گمان برده اند صرف گزارش به مسوولین یا نیروی انتظامی، کفایت می کند)
بدیهی است که مدارک موجود ما، نمی تواند حتی 10 درصد خودروهای های انتقال دهنده آراء به اسلام آباد را شامل گردد.

4. به غیر از اسلام آباد، همکاران ستادی ما در گهواره و کرند نیز خبر داده اند که از 123 مینی بوس عکس و فیلم داشته و یا شماره آنها را یاداشت کرده اند و قرار است تا قبل از ظهر امروز تحویل ستاد مرکزی دکتر فلاحت پیشه نمایند.

یادآور می شود که اکثر مدارک، به صورت فیلم هایی هستند که با موبایل ضبط شده و به زودی عکس های لازم از آنها تهیه می گردد.

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

ب:خرید و انتقال شناسنامه از دیگر شهرها

 یکی دیگر از موارد تخلف محرز و بلکه تقلب عینی در انتخابات اسلام آباد(توسط یکی از کاندیداها) خرید شناسنامهء تعدادی از همشهریان نیازمند و همچنین، انتقال شناسنامه از دیگر شهرها به اسلام آباد و رأی ریزی به وسیله آنها، بوده است که البته تعدای از متقلبین نیز با اینگونه شناسنامه ها دستگیر شده اند. ضمنا گزارش هایی از برخی افراد خاص که هریک صدها شناسنامه را همراه داشته اند، در دست است.


در سند تصویری زیر، پاترولی را مشاهده می فرمایید که به تعدادی زیاد، شناسنامه به همراه داشته و در خرید و فروش آراء ، نقش اساسی داشته است که توسط همشهریان آگاه، گزارش و به وسیله نیروی خدوم انتظامی بازداشت شده است.

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غربج: خرید و فروش آراء

مورد دیگری که از تخلفات گسترده در دست است، خرید و فروش آراء است. همشهریان عزیز اهل محله شهرستانی و دیگر محلات، گزارشات متعددی را به ما رسانده اند که از خرید هر رأی تا قیمت 50 هزار تومان، توسط کاندیدایی خاص
حکایت دارد.
 در تصویر زیر، خودروی تویوتایی را مشاهده می نمایید که صاحب آن از بستگان کاندیدای خاص است و در حین خرید آراء با 30 میلیون تومان پول دستگیر شده است


تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

تخلف انتخاباتی اسلام آباد غرب

د: شواهد سازماندهی و برنامه ریزی دقیق قبلی

اگرچه اسناد بسیار دیگری برای انتشار وجود دارد اما به عنوان مورد پایانی، به ماجرایی اشاره می نماید که حکایت از برنامه ریزی حساب شده قبلی(
و در نتیجه، سازماندهی و برنامه ریزی گسترده برای تقلب و تخلف در انتخابات حوزه اسلام آباد) دارد.

در روز رأی گیری، تعدادی از مینی بوس های شناسایی شده با ارائه آگهی دو مراسم ختم در بعد از ظهر جمعه، مدعی شدند که از راههای دور برای فاتحه و مراسم ختم وارد شهر شده اند. در حالیکه اعضای ستاد مطمئن بودند که آنها برای رأی دادن آمده و رأی نیز ریخته اند، اما نیروی انتظامی و مسوولین نظارتی، ماشین های مذکور را در نهایت رها کردند.
 نکته جالب وقتی بود که در ساعات اعلام شده در اعلامیه های مذکور، در مسجد جامع اسلام آباد حضور پیدا کردیم اما خبری از مراسم ترحیم نبود و جالبتر آنکه، بعدا خبر رسید که؛ مرحوم هنوز مرحوم نگردیده و سرحال و قبراق مشغول معاش و فعالیت انتخاباتی است.

ستاد انتخاباتی دکتر حشمت الله فلاحت پیشهطبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ یکشنبه چهاردهم اسفند 1390 ] [ 07:36 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت