تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
لحظاتی پیش، ستاد انتخاباتی دکتر فلاحت پیشه اعلام نمود که مستندات تخلفات انتخاباتی دیروز در حوزه اسلام آباد ودالاهو را به زودی منتشر خواهد نمود.

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

ما مردم اسلام آباد ضمن آنکه منتظر افشای تمام این تخلفات و رأی فروشی ها و جابجایی آراء و ... هستیم، انتظار داریم که حق ما توسط دکتر فلاحت پیشه تا حصول به نتیجه، پیگیری شود.

البته امروز ظاهرا دکتر فلاحت پیشه برای احقاق حق مردم، به تهران رفته است و در عین حال از مردم غیور اسلام آباد درخواست نمودند که آرامش خود را حفظ نمایند و به همین جهت نیز در چند نوبت، اجتماع مردم با خواهش و تمنا، به هم خورده و مردم متفرق گردیدند.

اما همه مسوولان باید بدانند که این مردم هرگز از رأی خود نمی گذرند و اجازه نمی دهند که یکنفر خاص با اعلام جنگ مذهبی، بر سرنوشت آنان مسلط گردد. اگر قرار است ایشان با اعلان جنگ مذهبی، نماینده به مجلس بفرستد، که آقایان بفرمایند تا ما در منزلمان بنشینیم و برای انتخابات هم وقت و اعصاب خودمان را خورد نکنیم.

نماینده اسلام آباد باید نماینده توده مردم باشد و نه نماینده س.ن.ح ها. نماینده مردم باید منتخب همین مردم اسلام آباد باشد و نه نماینده کوزران و صحنه و خوزستان. نماینده ای که فقط 123 مینی بوس جابجاکننده آراء برای وی فقط در گهواره شناسایی شده (و مستندات آن موجود است)، چگونه میتواند خود را نماینده مردم بداند؟ او که توسط مردم به نماینده مینی بوسی مشهور شده است.

نماینده مردم باید توسط شعور مردم انتخاب شود و نه با صدها میلیون پول.
نماینده ای که هر رأی را به قیمت 100 هزار تومان می خرد، هرگز نمیتواند نماینده واقعی اسلام آباد باشد و این مردم اجازه نمی دهند پایش را در اسلام آباد بگذارد.

فقط از مسوولین عزیز انتظار هوشیاری و تعمق داریم و برای چندمین بار درخواست پیگیری جدی داریم که اگر رسیدگی نکنند، تمام اسلام آباد برای احقاق حق به بیت رهبری خواهد درفت و دردمان را به رهبر آگاه و فرزانه انقلاب خواهیم گفت. این سخن هم فقط از طرف هواداران دکتر فلاحت پیشه نیست که طرفداران تمام کاندیداهای این حوزه همین خواسته دارند.طبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ شنبه سیزدهم اسفند 1390 ] [ 09:37 ب.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت