تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
در بزرگترین اجتماع انتخاباتی اسلام آباد غرب و در محلی که توسط ستاد انتخابات در نظر گرفته شده بود، دکتر حشمت الله فلاحت پیشه آخرین سخنرانی انتخاباتی خود را ایراد نمود.

http://ups.night-skin.com/

این سخنرانی که "آینده روشن اسلام آباد" نامگذاری شده بود، با اعلام برنامه های 4 سال آینده دکتر فلاحت پیشه همراه گردید. برنامه هایی که تحقق هریک از آنها، آرزویی بس بزرگ برای شهر و دیارمان است.

در این اجتماع بی سابقه مردمی، نماینده مردم اسلام آباد و دالاهو، سخنان خود را با درود بر خمینی بت شکن و آیت الله خامنه ای رهبر روشنفکر و آزاده ایران زمین آغاز و در ادامه، درود دیگر خود را تقدیم غیرت مردم اسلام آباد نمود. ایشان همچنین این روز آخر را روز تعیین تکلیف، توسط مردم اسلام آباد دانست.

رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با گلایه از کسانی که با توطئه های خود، مانع از پرداختن به مباحث اصلی شده اند، نخبگان را به دو دسته محفلی و مردمی تقسیم نمود. وی نخبگان محفلی را کسانی دانست که در محافل پنهان خود، پول رد و بدل نموده، پست ها را تقسیم و برای سرنوشت مردم تصمیم میگیرند. ضمن آنکه این نماینده محبوب، خود را از نخبگان مردمی دانسته که هر آنچه دارد از مردم بوده و و اهتمامش نیز اراده و خواست مردم است.

دکتر فلاحت پیشه تصریح نمود: CD های من، سند افتخار من است. من مرد صحن اصلی مجلس هستم(و نه راهروهایی که وابستگان و دلالان قدرت و ثروت در آن نقش آفرینی می کنند) و خدا را شاکرم که هیچگاه هم معامله نکرده ام.

ایشان با اشاره به دشمنی برخی معامله گران با خود، گفتند: حکایت این معامله گران مانند داورانی است که هر روز دست یکی را بالا می برند. تاکنون نیز دست 4 نفر را بالا برده اند و به آنها می گویم که بروند دست پنجمی را هم بالا ببرند که تا اون موقع برادر شما به پشتوانه مردم اسلام آباد و دالاهو در مجلس است.

دکتر فلاحت پیشه قبل از اعلام برنامه های 4 سال آینده خود، در فرازهایی مهم، به جریانات اخیر انتخابات این حوزه و عملکرد و جایگاه خود اشاره نمودند که اهم این صحبت ها را در ادامه مشاهده می فرمایید:

 بروید بپرسید چه کسی در تاریخ غرب کشور به اندازه فلاحت پیشه در مجلس نطق داشته و قانون تصویب نموده است؟ در همه قوانین برنامه و قوانین بودجه که رد پای پای مجلس کاملا پیداست، چه کسی به اندازه فلاحت پیشه نقش آفرینی داشته است؟ دکتر الهیاری (نماینده اسبق کرمانشاه) در جایی تعریف کرده بود که در کمیسیون برنامه و بودجه گفته اند فلاحت پیشه اگر کتش هم روی صندلی مجلس باشد، به اندازه 4 نماینده بودجه می گیرد.

دیروز همینجا جمعی گردهم آمدند و بنده را تخریب کردند، 3 نفر هم به اندازه یکساعت هر آنچه خواستند گفتند و توهین کردند، اما در آخر وقتی نوبت نامزدشان شد(چون کاغذهایش را نیاورده بود) فقط یک جمله توانست بگوید؛ "من رأی می خواهم"

بنده و همکاران، هزاران درد و رنج کشیدیم تا 2درصد بودجه نفت را برای مناطق محروم گرفتیم. هزاران درد و رنج کشیدیم تا راه آهن غرب به اولویت توسعه استان تبدیل گردید و هزاران رنج و درد کشیدیم تا ردیف های ویژه کشاورزی، صنعت و بهداشت و... را گرفتیم. به خدا قسم کسی که نتواند از حق شما دفاع کند، در یک چشم بر هم زدن، همه اینها را بر باد خواهد داد.

مجلس عصاره فضایل ملت است و کسی که به مجلس می رود، 4سال نماینده و زبان و نماد شماست. آنچه دیروز شکل گرفت، عصاره 4سال عقده مشتی محفل نشین بود. من برای منافع ملت ایران با روبهان پیر سیاست جهان هم بر سر میز مذاکره نشسته ام. یک وقتی آقای محصولی را برای رأی اعتماد به مجلس معرفی کرده بودند. برای مذاکرهء جلب آراء ، گروهی از نمایندگان پیش او رفته بودند، گفته بود من 70 مخالف در مجلس دارم، 69 نفر آن را کاری نداشته باشید و فقط فلاحت پیشه را بچسبید. گناه نخبگان این شهر چیست که که شما برایشان در محافل شبانه تصمیم بگیرید و پرونده سازی کنید

و بالاخره، دکتر حشمت الله فلاحت پیشه اولویت های 4 سال نمایندگی آینده خود را به شرح ذیل تبیین نمود:
1. چهار سال دیگر باید با راه آهن غرب کشور به تهران بازگردم.
2. در تمام احکام برنامه، اسلام آباد را مستقل خواهم کرد و قول می دهم که اسلام آباد به فرمانداری ویژه تبدبل شود.
3. تمام مراکز دانشگاهی اسلام آباد را به سمت پردیس دانشگاهی سوق خواهم داد.یعنی اینکه به دانشگاه های مستقل تبدیل خواهند شد.
4. بیمار اعزامی از اسلام آباد به کرمانشاه معنی ندارد، اسلام آباد باید به قطب بهداشت و درمان تبدیل شود.
5. خیز بلند برای استخدام 10 هزار نفر در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب.

ایشان در ادامه تأکید کردند: البته در 4 سال گذشته ضعف هایی هم بوده است و بنا دارم در تمام سطوح اصناف و اقشار مختلف، تیم مشاورانی را برگزینم. ضمن آنکه با دعوت از تمام بزرگان، آشتی را در منطقه برقرار خواهم نمود، اما دست تمام لابی نشینان و محفل نشینان را از انتخابات این حوزه کوتاه می نمایم.

و جمله پایانی امیر کبیر غرب کشور: خدایا تو خود شاهد باش؛ چه نماینده باشم و چه نباشم، نوکر این مردم بوده و برای هیچ منفعتی با محفل نشینیان معامله نخواهم کرد.

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه


اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه
توضیح: جمعیتی که در 3 تصویر فوق میبینید، بخشی از جمعیتی است که در داخل خیابان اصلی محل سخنرانی جای نگرفته و در خیابان منتهی به میدان امام(ره) مستقر شده اند.

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

اجتماع پایانی حامیان دکتر فلاحت پیشه

منبع: وبلاگ دکتر فلاحت پیشهطبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ جمعه دوازدهم اسفند 1390 ] [ 01:37 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت