تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
سخنرانی افتخار غرب کشور جناب دکتر حشمت الله فلاحت پیشه؛ افشای یک توطئه

زمان: دوشنبه 1390/12/8  ساعت: 16

محل: درب کارخانه قند


دکتر فلاحت پیشه

منتظر حماسه ای دیگر از همشهریان شرافتمند و باعزت اسلام آبادی هستیم.

ستاد انتخاباتی دکتر حشمت الله فلاحت پیشه


توضیح اسلام آباد امروز: ما مردم اسلام آباد از نمایندهء صادق و سالم شهرمان انتظار داریم که تمام خیانت ها و معامله های پشت پرده را در اولین سخنرانی خود، افشا کند.

نه فقط این حقیر که تمام مردم اسلام آباد و تمام غیورمردان کلهر، حق دارند بدانند که به چه قیمتی بر سر آنها معامله صورت گرفته است و برخی ها نام کلهر را به چه قیمتی فروخته اند؟


ما حق داریم بدانیم که اهداف برخی افراد خاص منطقه از تحقیر و ضربه زدن به کلهر چیست؟ و برخی خودی ها در خدمت کدام اهداف به چنین معامله هایی دست میزنند؟

ما باید بدانیم که برخی نخبگان و کاندیداها که به نام سعادت مردم اسلام آباد و به نام کلهر به صحنه آمده اند چطور آگاهانه و احیانا ناآگاهانه، اسلام آباد و کلهر را به مسلخ برخی خواص می برند؟

و اما درد دلی با برخی نامزدها که ناخواسته به ابزار دست توطئه گران و معامله گران تبدیل شده اند؛

اگرچه در جریانات روزهای اخیر اسلام آباد، تکلیف امثال داریوش کیانی و علی جلیلیان معلوم است، اما از برخی دیگر که هنوز هم مردم این دیار به سلامت آنها ایمان دارند، انتظار نمی رود که این چنین بازیگر نقشی شوند که معامله کنندگان اسلام آباد و کلهر آن را طراحی کرده اند. بخصوص از شخصیت با تجربه ای مانند آقای جوهری که خود را وارث هردوی سیاسیاه و خالدی میداند، سوال این است که چگونه حاضر شده است که مشاورت مطبوعاتی و سایبری و تبلیغاتی خود را به کسی بدهد که از یکطرف نفوذی داریوش کیانی است و از طرف دیگر نفوذی همان دشمنان قسم خورده کلهر.

آقای جوهری! فرهاد امیری تاکنون برای شما چند رأی جمع کرده و در مقابل چه وجهه ای از شما ساخته است؟ شما به عنوان یک فرد پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی، چگونه حاضر شده اید که اینگونه توسط یک نفوذی بدسابقه بازی بخورید!؟ آیا اگر این فرد دور و بر شما نبود، وضعیت امروز شما بازهم این می بود؟

و اما توضیحی بر مطلب مربوط به خاندان روشنفکر و مردمی افضلی:

جهت اطلاع سپیدار نویس معلوم الحال و متحدین پشت پرده عرض میکنم که مدیریت این وبلاگ به عنوان یک شهروند معمول اسلام آبادی، البته که از مناسبات فامیلی و خانوادگی سادات معزز شاه ابراهیمی اطلاع ندارد و گزارش نشست دکتر فلاحت پیشه با اهل حق کرند را هم از روی سی_دی منتشره و شنیده های خود از سطح شهر، تنظیم نموده است.
اشتباهات بنده در آن گزارش حداقل یک چیز را ثابت کرد و آن اینکه وبلاگ اسلام آباد امروز هیچ انتساب و ارتباطی با دکتر فلاحت پیشه و ستاد انتخاباتی این افتخار جاودان اسلام اباد، ندارد و بدیهی است که اگر کمترین ارتباطی با ایشان داشتیم، حداقل می دانستیم که کدام بزرگوار فرزند مرحوم آسید قاسم و کدام بزرگوار برادر ایشان است؟

مشکل امثال شما این است که همه را به چشم خود میبینید و گمان میبرید که اگر این وبلاگ از دکتر فلاحت پیشه مینویسد، حتما مثل بعضی ها، معامله های پشت پردهء آنچنانی داشته و چک های 8 میلیونی دریافت کرده است.

جهت اطلاع تمام کاربران عزیز هم عرض مینماید که مدیریت این وبلاگ به عنوان یک دانش آموخته علوم سیاسی و منتسب به ایل خالدی، از علاقمندان مستقل جناب آقای دکتر فلاحت پیشه است و  ضمنا هر روز نیز به عنوان یک ناشناس، در ستاد افتخار دوران حضور می یابد.

 اسلام آباد امروز بنا بر رسالتی که در مقام یک شهروند ایران اسلامی و یک همشهری اسلام ابادی
بر گرده خود احساس میکند، مشی و عمل خود را فرجام می بخشد و در این راه، وابسته و خط گیر هیچ جریان و فرد خاصی نیست.

اسلام آباد امروز در عین حال اعلام مینماید که احد الناسی چه از اطرافیان و طرفداران دکتر فلاحت پیشه و چه از وابستگان به سایرین، از هویت مدیریت این وبلاگ اطلاعی ندارد.

در پایان به برخی منحرفین از منافع مردم اسلام آباد و برخی معامله گران غیرت و همیت کلهر، یادآوری می نماید که بهتر است بدانند امثال بنده که درد مردمم را دارم و از حیثیت شهرم با چنگ و دندان هم دفاع میکنم، در این شهرستان کم نیستند و همین خیل امثال بنده هم در جمعه حیثیتی پیش رو، با رأی یکپارچه به فرزند لایق خود، درسهای فراموش نشدنی به تمام توطئه ها و معامله ها خواهند داد.

و من الله التوفیق الامورطبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ دوشنبه هشتم اسفند 1390 ] [ 07:35 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت