تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
امروز شنبه، بی شک روزی به یاد ماندنی در تاریخ اسلام آباد خواهد بود. روزی که مردم اسلام آباد اراده خود را بر مسند نشینان پرده نشین و اقتدارگرایان پنهان، نشان دادند. به واقع این روزها هر اسلام آبادی به خوبی از شرایط مهندسی شده انتخابات این حوزه و ماجراهای پشت پرده  آگاه بوده و همین هم برای خلق حماسه ماندگار همشهریان آگاه کافی است...

http://ups.night-skin.com/

آری، برخی افراد که در مرکب خیال خود، تصمیم گیرندگان اسلام آباد و دالاهو هستند، در تعارض با خواست توده مردم این خطه و در معاملهء شوم با برخی سارقان بیت المال، بنا داشتند که بازی ناسالم سیاسی خود را بر مردم فهیم این دیار تحمیل نمایند و نماینده ای از جنس "سایر بستگان" را به آوردگاه وکلای ایران زمین در مجلس شورای اسلامی گسیل نمایند. اما مردم فهیم و آگاه اسلام آباد هوشیارتر از آن بودند که از معاملات و تبانی های تعدادی افراد خاص، مغفول باشند.

امروز حتی نامزدهای رقیب و خصوصا جناب عبدالرضا رستمی فهیم و زیرک، از ماهیت برخی از این معامله گران آگاه شده اند و گسیل چاقوکشان به درب ستاد، خللی در اراده و تصمیم ایشان ایجاد نمی کند. امروز مردم اسلام آباد به خوبی میدانند که در پس پرده افتراق خالدی و کلهر چه کسانی و با چه اهدافی قرار داشته اند و با ابتکار خود، نشان دادند که هرگز اجازه نمیدهند تقدیر آنان و آیندگانشان در پس معامله برخی افراد خاص رقم بخورد. همانها که با بازی کثیف خود، نزدیک بود دو ایل بزرگ اسلام آبادی را در مقابل یکدیگر قرار دهند و آنچه نباید را رقم بزنند. همانها که دکتر فلاحت پیشه بینا، برای خاموش سازی ترفندشان، شعار خود را آشتی قرار داد.

http://ups.night-skin.com/up-90-11/IMG-0939-small.jpg

امروز دیگر عموم همشهریان هوشمند اسلام آبادی(و در رأس آنها، مردمان پیشرو و نخبه خالدی کلهر) بر همه چیز آگاه شده و در زیر یک چتر قرار گرفته اند. به همین جهت نیز، در ائتلافی نانوشته، به جنگ تمامیت طلبان آمده و در میتینگ انتخاباتی فرزند لایق اسلام آباد، نشان دادند که بی جهت "لقب سیاسی ترین مردم استان" را یدک نمی کشند.

برخی ها برای اطلاع از حال مردم اسلام آباد، بهتر است از چشم و گوش های خود در ستاد دکتر فلاحت پیشه بپرسند که حلقه زنندگان چندلایه به دور ماشین دکتر فلاحت پیشه در بعد الظهر امروز عمدتا چه کسانی بوده و به عنوان مثال، چه کسی در پیشاپیش این ماشین، بیشترین تلاش را به عمل آورد تا مسیر باز شده تا خدای ناخواسته کسی به زیر ماشین متلاطم نرود؟ بپرسند و ببینند که آیا این ورزشکار خوشنام، از اعضای سرشناس خاندان معزا و فهیم صیدمحمدی نیست؟


این قلم اگرچه در بیان شفاف همه واقعیت ها معذور است، اما خوب می داند که به گفتن بیشتر نیز نیاز نبوده و تمام غیور مردان کلهر و گوران و ... بهتر از هرکسی، به جریانات خاص آگاه و هوشیار هستند و اراده کرده اند که فقط خود سرنوشت انتخاباتیشان را رقم بزنند

http://ups.night-skin.com/

جهاد مردم اسلام آباد برای تجدید بیعت با فرزند لایق خود، به عنوان برگ زرینی در تاریخ حماسه های این دیار برای همیشه ماندگار خواهد شد.
در تجدید بیعت امروز، همه آمده بودند؛ از زن و مرد و پیر و جوان و حتی نوجوانان. همه آمده بودند تا بگویند که: حاضرند حتی به جنگ قوه های قهریه و طبیعیه و غیر طبیعیه بروند تا راده خود را در نهایت محقق نمایند. امروز هیچ اسلام آبادی غیوری را یارای ماندن در منزل نبود، هرچند که بدترین شرایط جوی امسال را شاهد بودند.

http://ups.night-skin.com/

اجتماع تاریخی امروز حامیان دکتر فلاحت پیشه، بی هیچ اغراقی، افزون بر تمام اجتماعات سیاسی قبلی این شهرستان بود. در حقیقت، بیش از 10 هزار از مردم اسلام آباد در مسیر اصلی خیایان، پشت جایگاه، دو کوچه اطراف و حتی پشت بام ها، حاضر شدند. جالب آنکه میتینگ اصلی دوره گذشته دکتر فلاحت پیشه (که جو انتخاباتی اسلام آباد را به سود ایشان تغییر داد) در همین مکان برگزار گردید و آن اجتماع نتیجه ساز، در مقایسه با اجتماع امروز و در خوشبینانه ترین حالت، به 50 درصد شمارگان حاضرین نیز نمی رسید.

این مراسم بی سابقه البته درس ها و نکته های بسیاری نیز داشت که در رأس آن، انعکاس احساسات صادقانه و تأثیر گذار مردم حاضر بود که وقتی سخنان حماسی و رنجنامه های دکتر فلاحت پیشه ایراد میگردید، در هر گوشه کسی را می دیدی که اشک در چشمانش حلقه زده است و برخی حتی  احساساتشان را در طبق اخلاص گذاشته و آسمان اسلام آباد را شرمنده عطر گریه های صادقانه خود نمودند.
http://ups.night-skin.com/up-90-11/IMG-0933-small.jpg

موج احساسات مردم اسلام آباد که از درون فریادهای ایشان، آن هنگام که با مجری مراسم همصدا می شدند، بیرون می آمد، در و دیوار اسلام آباد را به لرزه درآورده بود. همه دیده ایم که قهرمانان را بر روی دست میگیرند اما امروز وقتی دکتر فلاحت پیشه از جایگاه پایین آمد و بلافاصله سوار بر پژوی 206 گردید، مردم اسلام آباد، قهرمانشان را با ماشینش بر روی دستها گرفتند. شاید این سخن به قصه مانند باشد اما کسانی که از نزدیک شاهد بودند، به عینه دیدند که چگونه جوانان پرشور اسلام آباد، ماشین دکتر فلاحت پیشه را از زمین بلند کردند و مسافتی حمل نمودند. ماشینی که تا درب ستاد به وسیله خیل جمعیت احاطه کننده، کشانده شد و متأسفانه در این میان، چند نفر از همشهریان عزیز دچار آسیب دیدگی هایی شدند و یکی از ارادتمندان نزدیک دکتر فلاحت پیشه که نگران اوضاع بوده و قصد نزدیک شدن به ماشین را داشت، در ازدحام و فشار بسیار سنگین جوانان غیور و پرشور حلقه زده بر دور ماشین، دچار مشکل تنفسی و فشار قلبی شده و به طور معجزه آسایی به اورژانس رسانده شد و با نفس حق دکتر فلاحت پیشه و علاقمندان ایشان، از مرگ صددرصد نجات یافت(توضیح آنکه دکتر اورژانس اعلام نمود؛ اگر کمک های اولیه در طول مسیر به ایشان داده نمیشد، قطعا قلب ایشان از کار افتاده بود)

http://ups.night-skin.com/up-90-11/IMG-0940-small.jpg

در توضیح بیشتر عرض می نماید که وقتی دکتر فلاحت پیشه از جایگاه پایین آمده و سوار ماشین کنار جایگاه شدند، با هجوم جوانان علاقمند و پرشور مواجه شدند که ایشان را همچون نگینی در برگرفته و ماشین خاموش را در داخل شهر به حرکت در آوردند و در نهایت با خواهش بزرگان، ماشین را به درب ستاد کشاندند، در حالیکه به شدت ابراز احساسات مینموده و سعی در نزدیک شدن به ماشین و شخص دکتر فلاحت پیشه را داشتند. و در این میان برای برخی نیز اتفاقات نه چندان خوش آیند رخ داد(که خوشبختانه جملگی  با مدد حضرت حق به خیر و خوشی پشت سر گذاشته شد)  و درنتیجه، ستاد جناب دکتر فلاحت پیشه  طی نشستی اضطراری، برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی(ناشی از ابراز محبت بیش از حد همشهریان گرانقدر) در خصوص عدم برگزاری میتینگ روز دوشنبه، تقریبا به اجماع رسید...

http://ups.night-skin.com/up-90-11/IMG-0945-small.jpg

نشست امروز اما یک بعد مهم دیگر هم داشت و آن هم محتوای صحبت ها و افشاگری های جناب دکتر فلاحت پیشه بود که اگرچه سربسته گفته شد، اما همه گان به خوبی از عمق و حقیقت جریانات آگاه بوده و ضمن قطع کردن مکرر عرایض جناب دکتر فلاحت پیشه و با سر دادن شعار، اعلام حمایت و همراهی خود را با نماینده خدوم و صادق خود اعلام مینمودند.
در عین حال، آقای دکتر فلاحت پیشه که از قوی ترین خطبای مجلس و بلکه کشور به شمار می آیند، علیرغم گرفتگی صدا، یکی از حماسی ترین و روشنگرانه ترین سخنرانی های خود را ایراد نمودند که با جرأت می توان گفت که سمت و سوی انتخابات اسلام اباد و دالاهو را مشخص نمود.


به واقع جا داشت، تمام عزیزانی که به سرنوشت خود و آیندگانشان حساسیتی دارند، در نشست امروز حضور یابند و فقط مقایسه نمایند، توان سخنوری و قدرت کلام اهورایی دکتر فلاحت پیشه را با برخی کسانی که همسنگ ایشان قرار داده می شوند تا به عینه ببینند که چه قیاس مع الفارقی است؟!!!
http://ups.night-skin.com/up-90-11/IMG-0931-small.jpg

هرچند در باب میتینگ تاریخی امروز سخن بسیار است، اما از اطناب بیشتر پرهیز نموده و در پایان یادآوری مینماید که حمایت حماسی و تاریخ ساز مردم غیرتمند اسلام آباد، به خوبی سرنوشت انتخابات این شهر را رقم زد و از همین الان، به آنان که توطئه قربانی نمودن سرنوشت و آینده این خطه را طراحی کرده بودند و نیز کسانی که همیشه بر آن بوده اند تا نماینده ای برخلاف خواست توده را برگزینند( نماینده ای که فقط نوچه و مرید ایشان باشد) شفاف ترین پیام ها داده شد و ما نیز به عنوان یک همشهری، خیر خواهانه از ایشان میخواهیم : تا بیش از این منفور قاطبه مردم این دیار نگشته اند، به خواست و اراده اکثریت قاطع مردم، احترام بگذارند.


http://ups.night-skin.com/up-90-11/IMG-0938-small.jpg

عکس ها از وبلاگ "خبر اسلام آباد" است.
طبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ شنبه ششم اسفند 1390 ] [ 11:17 ب.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت