تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
بسمه تعالی

بیانیه دانش آموختگان بخش کشاورزی شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو
در حمایت از کاندیداتوری دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

من لم یشکر الخالق لم یشکر المخلوق

دکتر فلاحت پیشه

مجلس شورای اسلامی تجلی اراده و نماد حیثیت و هویت یک ملت است. بی شک قرار گرفتن در این جایگاه والا و ارزشمند که به تعبیر حضرت امام(ره) عصاره فضایل و خانه ملت است افتخاری بس بزرگ است. حضور افراد توانمند، لایق و دلسوز در عرصه قانونگذاری، راه را به سوی آینده ای روشن و امیدبخش هموار خواهد نمود و به همان میزان حضور افراد ضعیف و ناتوان، جامعه را از رسیدن به توسعه و پیشرفت باز می دارد.
بنابراین بر همگان واجب است با انتخاب افراد اصلح و لایق و دلسوز، جامعه را تا رسیدن به قله های پیشرفت و افتخار هدایت کنند. شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو در طول 8 سال گذشته یکی از پرافتخارترین دوران حیات خود را طی نموده و با تلاش و دلسوزی نماینده محبوب شهرمان جناب آقای دکتر فلاحت پیشه، مسیر توسعه و پیشرفت خود را پیدا نموده و مردم این دیار شاهد وجود کارخانجات متعدد، تشکیل شهر و شهرستان، توسعه بیمارستان، راه و.... بوده که نقش بسیار مهمی در رفع محرومیت و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم داشته است ضمن اینکه در عرصه ملی نیز آبرو و اعتبار شهر و دیارمان حفظ شده است.
هر چند که تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله بسیار داریم، اما گام های بسیار مؤثری که در این راستا برداشته شده را ارج نهاده و بر ادامه این راه درست تاکید می نماییم.
اکنون گاه آن رسیده است که مسئولیت را به کسی بسپاریم که خود طعم تلخ محرومیت را چشیده و با دردها و آلام مردم آشناست. مجلس شورای اسلامی نیازمند وجود افرادی است که در مقابل زیاده خواهی ها و زورگویی های دشمنان محکم و استوار ایستاده و در مقابل مردم خاضع و فروتن باشد. نماینده مجلس شورای اسلامی باید به زینت علم و تقوا آراسته بوده و با شجاعت و توانایی خود به معنای واقعی کلمه حافظ و پاسدار راستین آراء مردم باشد و بی هیچ واهمه ای واقعیت های جامعه و خواسته های بحق مردم را از سنگر مجلس به گوش مسئولان برساندو تا تحقق اهداف خود از حرکت نایستد. نماینده واقعی مردم نباید در گرداب بازیهای سیاسی و مسائل حاشیه ای غوطه ور شده و از مشکلات و دغدغه های معیشتی مردم غافل بماند.

بخش کشاورزی بعنوان عمده ترین بخش اقتصادی کشور نقش بسزایی در تولید ناخالص ملی دارد و توسعه این بخش مولد، نیازمند توسعه و توجه به تمام مؤلفه های آن است. توسعه نیروی انسانی متخصص بعنوان اصلی ترین نیاز این بخش ، نقش بسیار مؤثری در جهت اعتلا و شکوفایی بخش کشاورزی دارد. خوشبختانه با تلاش و پی گیری دلسوزانه نماینده محترم و محبوب شهرو دیارمان در سال جاری طرح استخدام بیش از 10000 نفر از مهندسین ناظر بخش کشاورزی در مجلس شورای اسلامی به تصویب نهایی رسید که با به کار گیری این نیروهای متخصص انشاالله شاهد توسعه و اعتلای کشاورزی کشور خواهیم بود.
ما دانش آموختگان بخش کشاورزی شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو ضمن سپاس فراوان از تلاش¬های بی دریغ و دلسوزانه نماینده محترم و محبوب شهرمان در حمایت از این قشر زحمتکش و خدمتگزار که منجر به تصویب طرح استخدام مهندسین ناظر گردید و موجبات دلگرمی و امیدواری بیش از پیش آنان را فراهم نمود، حمایت قاطع خود را از کاندیداتوری آقای دکتر فلاحت پیشه در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام نموده و امیدواریم با انتخاب مجدد ایشان، گام های مؤثرتری در جهت اعتلا و ارتقای بخش کشاورزی شهرستان برداشته شود و شاهد حضور مؤثر جوانان تحصیلکرده در عرصه تولید و سازندگی و شکوفایی و توسعه کشاورزی شهرو دیارمان باشیم.

و من الله التوفیق و علیه التکلان[ شنبه ششم اسفند 1390 ] [ 10:15 ب.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت