تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
سایت علی مطهری در مطلبی با عنوان « رونمایی «رسالت» از جوک خبری انتخابات!» نوشت:

http://haraznews.com/wp-content/uploads/2011/06/upload_100937520248.jpg

 روزنامه رسالت در شماره پنجشنبه چهارم اسفند به نقل از شنیده های خبرنگار خود در مورد نظرسنجی​های انتخاباتی، اسامی پنج نفر اول حوزه تهران را ذکر کرده است.

طرفه اینجاست که این روزنامه بعد از ذکر نام نفر اول ، نام نفر سوم را ذکر نموده است. روشن است که نفر دوم دکتر علی مطهری بوده که روزنامه رسالت ظاهرا به خاطر هراسی که از اقبال مردم به ایشان دارد از ذکر نام وی خودداری کرده و به این وسیله نه تنها میزان اصول گرایی خود و احترام به حقوق مردم را در معرض نمایش قرار داده بلکه به شعور مخاطبانش هم توهین کرده است.

در مورد این بی صداقتی نکته ها می توان نوشت اما از بیان یکی از آنها نمی توان گذشت.
روزنامه ای که هزاران بار افرادی را به خاطر تمکین نکردن به نتیجه انتخابات مورد حمله شدید قرار داده – به این دلیل که نتیجه مورد تأیید شورای محترم نگهبان است – جناح بازی​اش به جایی رسیده که با این اقدام کودکانه، این بار خودش در خم کوچه اول گیر کرده و عملا حتی از به رسمیت شناختن کاندیداتوری یک کاندیدا هم طفره می رود.

 ظاهرا می توان در روزنامه خود صدها هزار بار «مردم، مردم» کرد ولی وقتی همین مردم به یک کاندیدا اقبال نشان دادند صدای ملت را ندیده گرفت، چون با اهداف جناحی ما همخوانی ندارد. البته بهتر از این هم نمی شد برای علی مطهری تبلیغ کرد و برخی مردم مردد در شرکت در انتخابات را به سوی صندوقها کشاند.

نویسنده محترم ظاهرا چندان هم در باب نظر سنجی های معتبر مطلع نیستند. برخی اخبار موثق حاکی است که دکتر علی مطهری به ویژه در نظرسنجی های اخیر نفر اول است. پیشنهاد می شود اگر روزنامه رسالت، رسالت خبری، انسانی و اسلامی را رعایت نمی کند لااقل آیه «الذین یبلغون رسالات الله» را از لوگوی خودش بردارد تا برخی از جوانان با این رفتارها به اصل دین و یا افراد با ظاهر مذهبی بدگمان نشوند.طبقه بندی: انتخابات، سیاسی/داخلی،
[ شنبه ششم اسفند 1390 ] [ 07:19 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت