تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
ائتلاف بی سابقه مردم شیان در روستای قلعه شیان و در حیاط منزل آقای شاهپور شهسواری از بزرگان این خطه برگزار گردید. در این گردهم آیی حماسی، قریب به 1700 تا 2000 نفر از بزرگان و نمایندگان 14 روستای دهستان شیان حضور داشتند.

http://www.shabanews.ir/System/News/1389-1-18/Business_20finance.jpg
 توضیح آنکه در حیات خانه جناب آقای شهسواری، تعداد 1076 صندلی تعبیه شده بود(22 صندلی در عرض و 48 صندلی در طول) که قریب به همین تعداد نیز افراد ایستاده در مراسم حضور داشتند به نحوی که به تصریح خود مردم این دهستان، تاکنون چنین اجتماعی از مردم شیان سابقه نداشته است.

نکته دیگر، حضور مهمانان سرشناس از حسن آباد، و مناطق اطراف بود. ضمن آنکه آقای قاسم قاسمی کاندیدای رد صلاحیت شده از شیان و یکی از سادات محترم افضلی از دیگر حاضران این ائتلاف بودند که همسو با حاضرین و بصورت یکصدا، حمایت خود را از نماینده لایق خود اعلام نمودند به گونه ای که حماسه دوره گذشته مردم حسن آباد را به ذهن متبادر مینمود(توضیح آنکه نشست حمایتی نمایندگان 21 روستای مردم حسن آباد نیز به زودی با حضور دکتر فلاحت پیشه برگزار میگردد)

اولین سخنران این نشست، آقای اشرف اکبری دهیار قلعه شیان بودند که اعلام حمایت 14 روستای این بخش را با تشویق حاضرین ابلاغ نمود.

پس از آقای اکبری، آقای فردین نظری از اساتید دانشگاه و نماینده جوانان شیان، سخنان خود را با سلام بر 14 دهکده شیانی آغاز نموده و ادامه داد که مردم شیان همیشه ثابت کرده اند اتحادشان زبانزد خاص و عام است.

این جوان فرهنگی اهل شیان در ادامه با تمثیل به ماجرایی از مرحوم احمد عزیزی، اعلام نمود که امروز و پس از گذشت 8 سال از نمایندگی دکتر فلاحت پیشه، می باید که او را "شیردل" نام نهاد. او که وقتی وزیری نامه اش را به دست میگیرد، دستش می لرزد. او که تمام نخبگان برایش سر تعظیم فرود می آورند. او که اسلام آباد را به قلب توسعه قلب کشور تبدیل میکند و نام اسلام آباد را زبانزد خاص و عام کرده است. و او که هر بار تلویزیون را باز میکنیم، انتظار دیدنش را داریم و...

و بالاخره نوبت به آقای شهسواری رسید که پشت تریبون رفته و در سخنانی کوتاه اعلام نماید: من فقط یک جمله را عرض میکنم. بنده با توجه به تفویض اختیار شما، قول بیعت و حمایت شیان را به دکتر فلاحت پیشه میدهم. که با تکبیر حاضرین تأیید گردید.

پس از ابراز لطف و احساسات خالصانه و بی سابقه مردم فهیم و عزتمند شیان، آقای دکتر فلاحت پیشه به جایگاه رفته و سخنان خود را ایراد نمود که در گزارش بعدی، مشروح آن به اطلاع میرسد.

منبع: وبلاگ دکتر فلاحت پیشه
طبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ چهارشنبه سوم اسفند 1390 ] [ 10:01 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت