تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
ایلنا: تودیع و معارفه آقایان مهندس سیامك سیلوایه و آقای محمد بستان در حوزه معاونت آموزشی و دانشجویی واحد با حضور ریاست واحد، اعضا هیات علمی و دانشجویان در سالن همایشات مجتمع آیت الله نجومی برگزار شد.


به گزارش ایلنا از كرمانشاه، در ابتدای مراسم دكتر عبدالعلی احمدی ریاست واحد ضمن خیر مقدم به حاضرین از زحمات مهندس سیامك سیلوایه و خدمات ایشان چه در زمانی كه معاونت آموزشی را برعهده داشتند و چه در زمانی كه به عنوان سرپرست پژوهش دانشگاه مشغول به فعالیت بودند تقدیر و خدمات ایشان به واحد را به یاد ماندنی خواند و گفت: مهندس سیلوایه دارای دو خصوصیت بارز بودند یكی تسلط بر بخشنامه ها و قوانین موجود در حوزه كاری خود و دیگری نرمش بسیار با ارباب رجوع خصوصاً اعضا هیات علمی، كاركنان و دانشجویان است.

وی در ادامه گفت: جهت معرفی جایگزین ایشان گزینه های مختلفی مد نظر بودند كه با بررسی های مختلف آقای محمد بستان معرفی شدند چون ایشان از چهره های قدیمی واحد بوده و در گذشته هم به عنوان معاونت آموزشی واحد فعالیت داشته و بارزترین ویژگی ایشان وظیفه شناسی می باشد. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود خواستار به وجود آمدن حس همكاری و همدلی بین مجموعه واحد در تمامی زمینه ها در جهت ارتقا شد و از تدام واحد به عنوان مهمترین وظیفه مسئولین و اعضا هیات علمی یاد كرد و برای سیلوایه و بستان آرزوی موفقیت نمود.

در پایان مراسم آقای محمد بستان ضمن تشكر از زحمات مهندس سیلوایه گفت: از مشاوره كلیه همكاران و بخصوص آقای سیلوایه در جهت پیشبرد اهداف واحد استفاده خواهم نمود به نحوی كه واحدهای منطقه را تحت شعاع قرار خواهیم داد. ایشان كه با عزمی راسخ سخن می گفت از اعضا هیات علمی تقاضا نمود از نظر علمی خود را تقویت و نكاتی را درباره اجرای قوانین و مقررات آموزشی و دانشجویی ارائه و با اشاره به وجود فضای فیزیكی مناسب در مجتمع آیت الله نجومی گفت درصدد هستیم بهترین شرایط آموزشی را در واحد فراهم آوریم.طبقه بندی: اسلام آباد غرب،
[ چهارشنبه سوم اسفند 1390 ] [ 09:31 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت