تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
یکی از دوستان امروز گله داشت که چرا نشست مهم هم اندیشی بزرگان کلهر که نتیجه آن حمایت از دکتر فلاحت پیشه بوده؛ انعکاس رسانه ای نداشته است.
http://media.farsnews.com/media//8603/Images/jpg/A0302/A0302302.jpg
این نشست که در منزل مرحوم حمیدخان حیدری در روستای کله جوب برگزار گردید، با دعوت از بزرگان کلهر، قریب به 500 نفر از سران طوایف و متنفذین را گرد هم آورد. و نکته جالب اینجاست که به جز معدودی از حاضرین، جملگی به حمایت از دکتر فلاحت پیشه میپردازند.
نکته دیگر حضور داریوش کیانی در این نشست بوده که پس از مشاهده فضای جلسه و حمایت قاطع حاضرین از دکتر فلاحت پیشه، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تداوم هم اندیشی حاضرین به کار میگیرد اما وقتی که نمیتواند نتیجه بگیرد، بدون صرف شام و به حالت قهر از، نشست را ترک میکند.
از جمله بزرگان کلهر که در این جمع به سخنرانی میپردازند؛ عزالدین خان الماسی بوده که در میان طایفه خالدی هم وزن عزالدین الماسی و یکی از دو بزرگ این طایفه است. از دیگر سخنران این نشست، جهانگرد رحیمی ، جهانشاه باباخانی . فرزند کدخدا رحمان(از شیان) و شهرام خان احمدی (از ایل قوچمی) بوده که جملگی از دکتر فلاحت پیشه حمایت کرده و پس از استماع اعلام نظر سایرین، این نشست با حمایت قاطع از فرزند لایق کلهر خاتمه می یابد.
گفتنی است که قباد خان قبادیان نیز که نتوانسته بود در نشست حضور یابد؛ با پیامی تلفنی (که از یک اسپیکر برای حاضرین پخش شده) همسویی خود را با جمع را اعلام می نمایدطبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ یکشنبه سی ام بهمن 1390 ] [ 04:03 ب.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت