تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
فرارو- حامیان دولت بر خلاف پیش‌بینی‌های مرسوم کارشناسان، چراغ‌های خود را روشن کردند و چشم فعالان سیاسی به جبهه «توحید و عدالت» که گفته می‌شود از طلاب و دانشجویان حامی دولت تشکیل می‌شود، روشن شد.


 همایش 4500 نفره مشاوران جوان احمدی‌نژاد قرار است در تالار همایش‌های وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران برگزار شود و روزنامه رسمی دولت ایران هم، خبر از ظهور جبهه حامیان دولت تحت عنوان «توحید و عدالت» می‌دهد.

خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، که علاقه خاصی به اغراق و القا شکست در فرایند وحدت اصولگرایان دارد؛ گفتگویی با دبیر این جبهه حامی دولت انجام داده است. ساقیان در این گفتگو با بیان اینکه آنها تا 25 بهمن لیست 30 نفره خود در تهران را ارائه خواهند داد گفته است که ما وابستگی به دولت نداریم، چرا که دولت قصد ورود به انتخابات را ندارد گرچه ما اعلام کرده‌­ایم که حامی دولت هستیم.

دکتر حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفتگو با خبرنگار فرارو و در پاسخ به اینکه به نظر می‌رسد علی رغم پیش‌بینی‌ها به نظر می‌رسد دولتی‌ها چراغ‌های خود را روشن کرده‌اند، گفت: «اینکه دولت حامیانی داشته باشد در انتخابات مشارکت کنند امری طبیعی است و در دنیا هم همین طور است که دولت ها حامیانی دارند و از افراد حزبی سیاسی دولت حمایت می کنند. از این رو در انتخابات مجلس هم حامیان دولت در انتخابات شرکت خواهند کرد و این مساله طبیعی است

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس ادامه داد: «اینکه از امکانات دولتی استفاده شود خلاف قانون است و انتظاری که وجود دارد این است که از حضور تحت هر عنوانی اعم از حامیان دولت و غیره باید استقبال کرد. اینکه حامیان دولت در انتخابات مجلس شرکت بکنند کار خلافی نیست، بلکه این نادرست است که حامیان دولت از امکانات بیت المال استفاده بکنند

عضو کمیسیون امنیت داخلی و سیاست خارجی مجلس، افزود: «مردم و مسئولان باید مواظب باشند که از امکانات و پول دولتی در انتخابات استفاده نشود و همه تلاش کنند که انتخابات با مشارکت بالایی برگزار شود.»

فلاحت پیشه در پایان گفت: «من معتقدم در مورد این مسائل باید با اغماض صحبت کرد. با نزدیک شدن به انتخابات احزاب و فعالان سیاسی فعالیت خود را گسترش داده و لیست‌ها به صورت طبیعی شکل خواهند گرفت و باید در مورد اینکه نامزد‌ها و جریان‌های سیاسی چگونه عمل می‌کنند، مراقبت‌های لازم صورت بگیرد.»

منبع: وبلاگ دکتر فلاحت پیشهطبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب، سیاسی/داخلی،
[ چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 ] [ 09:01 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت