تبلیغات
اسلام آباد امروز

اسلام آباد امروز
ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد
نویسندگان
در روز های اخیر، اخبار بسیار میمونی از عزتمندی و فهم مردم فهیم اسلام آباد به گوش میرسد. جلسات متعدد افواج مردم آگاه اسلام آباد که غریو آن حتی بیشتر از دو دوره گذشته بوده و باید آن را "شعر شعور" مردم اسلام آباد دانست.
پس از جلسه گسترده و صمیمانه مردم چغاکبود با آقای دکتر فلاحت پیشه که همه را غافلگیر نمود، نشست های مردم زنگنه و بزرگان کندهر،حمایت نخبگان شیان و جلسه ایل قوچه ای(از ایلات اصلی خالدی) با فرزند لایق اسلام اباد، اکنون برخی از بدخواهان را کاملا وامانده کرده است.

*هرگز اجازه نمیدهم که بار دیگر، سر جوانان اسلام ابادی را با یان گونه برچسب ها و دسته بندی ها ببرند
*اگر کسی در روی شما هم به فلاحت پیشه حرف زد، من او را همین الان حلال میکنم و شما هم فقط به او لبخند بزنید

http://img.irna.ir/1389/13891117/30225900/30225900-956730.jpg
اولین نشست از این سلسله نشست های حمایتی، جلسه هم اندیشی با مردم چغاکبود بود که از دو جهت اهمیت داشت؛ اولا: چغاکبود بیشترین آراء را در میان تمام روستاهای حوزه های انتخابیه اسلام آباد و دالاهو دارا میباشد و پس از آن به ترتیب، روستاهای کندهر، چنگور و برف آباد قرار دارند. ثانیا: در دوره گذشته، چغاکبود یک دست ترین آراء را در کل حوزه انتخابیه به صندوق ریخته بود، آن هم به نام حشمت الله فلاحت پیشه(که از حدود 1600 رأی این روستا فقط 4 رأی به نام فلاحت پیشه نبود به گونه ای که همگان چغاکبود را قلب حامیان دکتر فلاحت پیشه میدانستند) و جالب انکه در روزهای اخیر و  براساس برخی اخبار جهت دار، از حضور کاندیداهایی خاص در چغاکبود و بیعت مردم این روستا  با آنان خبر داده شده بود.
نشست حمایتی مردم چغاکبود که در محل ستاد انتخاباتی دکتر فلاحت پیشه برگزار گردید، به حدی با استقبال گسترده مردم این روستای بزرگ و فهیم روبرو گردید که سیل جمعیت تا داخل خیابان نیز امتداد داشت و خصوصا چند نفری که در برخی وبلاگ ها نام برده شده و گفته میشد با کاندیدایی دیگر همسو گشته اند؛ در صف اول جمعیت حاضر بودند.
دکتر فلاحت پیشه در جمع صمیمی فوق، با انتقاد از تمام کسانی که سعی میکنند با گروه گرایی و ایل گرایی، مردم این حوزه را درتقابل با همدیگر قرار دهند، از برخی نفاق های ایجاد شده در اسلام آباد در طی دو دهه گذشته گفت که چگونه برای تک تک نخبگان این شهر به نام "چپی" و "راستی" پرونده درست کردند و شایستگان اسلام آبادی را در درجه اول با دست خودشان حذف کردند و امروز نیز میخواهند همان تجربه را به نام "سیاسیاه و خالدی" ، "کلهر و زنگنه" ، "شیعه و اهل حق" و ... تکرار کنند و در ادامه، با قدرت تمام اعلام کرد که "هرگز اجازه نمیدهم که بار دیگر، سر جوانان اسلام ابادی را با یان گونه برچسب ها و دسته بندی ها ببرند ، حتی اگر لازم باشد که فلاحت پیشه قربانی این راه گردد"
دکتر فلاحت پیشه همچنین مصرانه درخواست نمود که اگر کسی به ایل گرایی دامن زد، مردم چغاکبود مطلقا راه آنان را نروند که به زودی این انتخابات هم میگذرد و شرمندگی آن برای برخی خواهد ماند. ایشان همچنین درخواست نمود که اگر کسی در روی شما هم به فلاحت پیشه حرف زد، من او را همین الان حلال میکنم و شما هم فقط به او لبخند بزنید.
نشست هم اندیشی با مردم چغاکبود، با اعلام حمایت های قاطع نمایندگان حاضرین از دکتر فلاحت پیشه خاتمه یافت.طبقه بندی: انتخابات، اسلام آباد غرب،
[ دوشنبه بیست و چهارم بهمن 1390 ] [ 08:13 ق.ظ ] [ صفری ]

درباره وبلاگ

این وبلاگ ، پایگاه خبری شهرستان اسلام آباد غرب بوده که درعین اولویت دادن به مسائل شهرستان ، به مسائل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت